בית חכם – מה זה אומר?

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
התקנת בית חכם - תמרי חשמל

האם דמיינתם פעם שהבית יעבוד בשבילכם ? האם חשבתם פעם שתוכלו לתת פקודות (בקול או בלחיצת כפתור, או אולי מחיאת כף) לפעולות שונות בבית ?

אז כן… הטכנולוגיה המפעימה הזאת כבר כאן מספר שנים וכיום בעזרת מערכות "בית חכם" מתקדמות, ניתן לתכנן את הבית – שיעבוד בשבילכם !

התקנת מערכת בית חכם. מה המשמעות ומדוע זה כדאי לכם ?

אין כמעט מי שלא שמע את המונח "בית חכם" ועל כמה החיים הפכו לפשוטים יותר בזכות המערכת המתקדמת הזו. בית חכם הוא בית בו מותקנת מערכת ייחודית, בעזרתה ניתן לשלוט באופן אוטומטי בפונקציות שונות בבית, כמו למשל: מיזוג אוויר (וטמפרטורה), מערכת התאורה, מערכת האזעקות (אבטחה) ועוד וזאת תוך שליטה ע"י המכשיר הסלולארי, המחשב, או ישירות בפיקוד המערכת המותקן בבית.

למערכת בית חכם יתרונות גדולים בכל הקשור להתנהלות שלנו בבית, כמו למשל:

חסכון באנרגיה

בית חכם מסייע לנו לחסוך באנרגיה בזכות היכולת לשלוט בטמפ' בבית. למשל, לכבות מזגן כאשר אין איש בחדר / בבית, כמו גם תזמון הדלקת התאורה (הדלקה לפי דרישה), או הדלקת הדוד אם אתם בדרך הביתה ביום חורפי קר ורוצים להיכנס מיד למקלחת חמה מבלי להמתין. שליטה זו מסייעת לנו להשתמש נכון בחשמל ובכך להוזיל עלויות.

נוחות השימוש

תחשבו על כמה פעמים ביום אתם מדליקים ומכבים את האור בבית וכמה פעמים שכחתם לכבות אותו לפני שיצאתם מהבית/ חדר.

עכשיו תחשבו על כיבוי והדלקה עפ"י זיהוי הנוכחות שלכם בבית / בחדר. נכנסים – נדלק האור, יוצאים – האור נכבה.

זה מבלי לדבר על מניעת סימני האצבעות המרוחים על מתגי ההדלקה ברחבי הבית בעזרת מערכת הבית החכם.

לרוב, נחבר למערכת בית חכם את: מערכת התאורה, מערכת חימום מים (דוד), מיזוג, תריסים / ווילונות, שערים, מערכת האזעקה (מצלמות, גלאי עשן וכדומה), מערכת קולנוע ביתי, מחשב השקיה ועוד.

יתרון נוסף להתקנת מערכת בית חכם הוא, היכולת להתאים את התסריטים (אופן הפעולה) בהתאם למנהגי בני המשפחה יחדיו וכל אחד לחוד בחדרו הפרטי.

מאיר תמרי – חשמלאי מוסמך להתקנת בית חכם

בשנות עבודותיי, נחשפתי לכמה וכמה מערכות בית חכם ומניסיון קרוב, בחרתי לעבוד ולשווק ללקוחותיי את מערכת בית חכם של חברת shelly האירופאית, לה פטנט רשום על רכיבי בית חכם הטובים ביותר בעולם ומוצריה הטכנולוגיים משווקים במדינות רבות וכל זאת במחירים אטרקטיביים ביותר.

מערכת בית חכם של shelly אמינה ומתקדמת טכנולוגית, מעניקה פתרונות חכמים שונים מותאמים לפי אפיון וצורך הלקוח. למערכת הבית החכם של החברה כמה יתרונות בולטים:

  • קלה להתקנה (ע"י חשמלאי מוסמך בלבד).
  • ניתנת להתקנה בכל בית.
  • מתחברת ישירות לרשת האלחוטית (Wi-Fi)
  • ניתנת לשליטה קולית.

לפני התקנת בית חכם, מקבל הלקוח ייעוץ מקצועי והמלצה ספציפית על אופי המערכת המתאים לו במיוחד ותמורה מקסימלית לעלות.

פרט להתקנת מערכות בית חכם הכוללות חיבור לאפליקציה, אני מעניק שירותים נוספים, כמו למשל:

ועוד…

אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.