חשמלאי מוסמך בנתניה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
חשמלאי בנתניה - מאיר תמרי

מחפשים חשמלאי מוסמך אשר יגיע לביתכם או מקום עבודתכם ויבצע התקנות חשמל במקצועיות ואדיבות (למשל של לוח חשמל או גופי תאורה)? המקרר מקצר? הדוד לא מבצע את עבודתו נאמנה? אל תתפשרו על רמת השירות שתקבלו.

בחירת חשמלאי אינה דבר מאוד פשוט ואין להקל בכך ראש, שכן ישנו היצע ענק של חשמלאים בנתניה או בכל עיר גדולה ומרכזית אחרת.

אך איך תדעו אם החשמלאי שנתקלתם בשמו בחיפוש בגוגל או בעיתון המקומון מתיבת הדואר שלכם, הוא אכן חשמלאי מוסמך, אמין ומקצועי?

ישנם לא מעט מקרים, בהם חשמלאים זוטרים משווקים עצמם כאנשי מקצוע מיומנים מהשורה הראשונה בעודם הם למעשה חשמלאים מעשיים ולא מוסמכים והחוסר ידע מעשי שלהם, עלול לסכן אותכם ואותם – סכנת חיים ממשית, אם יחליטו לקחת עליהם עבודות חשמל מורכבות כדוגמת: החלפת כללית של מערכת החשמל בנכס ישן או שדרוג מלוח חד- פאזי לתלת-פאזי.

אז איך בכל זאת לבחור חשמלאי בנתניה ובכלל? על כך ועוד במאמר שלפניכם:

קריטיונים שיש לשים אליהם לב בבחירת חשמלאי בנתניה:

  • לקוחות ממליצים: בנוסף לדרך המסורתית של שמיעת המלצה "מפה לאוזן", גם קריאת חוות דעת שנראות כאמינות, בפלטפורמות אינטרנטיות כמו "המקצוענים", "מידרג" חוות דעת ב"גוגל לעסק שלי" וכד', הן דרך לקבל אינדיקציה לגבי טיב השירות שאתם הולכים לקבל מצד החשמלאי שבחנתם.

כך, תקבלו רושם בנוגע לדברים מהותיים בנוגע לעבודתו של זה, כמו: המקצועיות שלו – איתור וזיהוי מהיר של תקלות (האם האבחון הראשוני שלו נשאר בעינו או שלפתע במהלך העבודה, השתנה וקיבלתם תמונת מצב חמורה יותר ?), המהירות שבה פתר עבורכם את הסוגיה והאם התקלה נפתרה לחלוטין (לא שבה לאחר זמן קצר), המחיר שלקח על העבודה ורמת השירותיות שלו – האם היה אדיב וסבלני? האם תיאר לכם את התקלה בגובה עיניים או שנראה לכם שהשמיט ממכם מידע חשוב ?

  • רישיון החשמלאי – אימות: עיסוק בחשמל הוא סכנת נפשות ולכן כל חשמלאי מוכרח ללמוד את התחום – עיונית ומעשית באמצעות השתלמויות שונות ומבחנים שנערכים אחת לתקופה ואשר מאפשרים לו להחזיק ברישיון החשמלאי. ביצוע עבודות חשמל על ידי מי שאין ברשותו רישיון נחשב לעבירה פלילית!

פניתם כבר לחשמלאי מוסמך בנתניה ? בקשו ממנו את מספר רישיון העוסק שלו כבר בשיחת הטלפון וכך תוכלו לאמת אותו באתר משרד העבודה והרווחה כדי לוודא שאתם לוקחים איש מקצוע עם רישיון בתוקף.

  • אימות דרגת הרישוי של החשמלאי: ישנן 4 דרגות רישוי של חשמלאים שרצוי שתכירו בשביל להבין מראש אם החשמלאי שבחרתם מוסמך לטפל במשימה שהצבתם בפניו – מבלי לסכן אתכם או שלהפך, הוא ""Over qualified ופחות רלוונטי לצרכים ולרצונות שלכם בשלב זה.

דרגות הסמכת החשמלאי (מהנמוכה לגבוהה) הן להלן:

חשמלאי מעשי / חשמלאי עוזר – הדרגה הזוטרה של רישיון חשמלאים. מי שנושא רישיון בדרגה זו, אינו רשאי לגעת בחשמל אלא רק לעזור לחשמלאי, תוך שהוא נמצא תחת פיקוחו כל זמן העבודה.

חשמלאי מוסמך – רשאי לעשות עבודות חשמל ולתכנן חשמל עד 3×80 אמפר (דירות חדשות ובתים פרטיים).

חשמלאי ראשי – רשאי לעבוד ללא הגבלה ולתכנן עד 3×250 אמפר (דירות, בתים פרטיים ועסקים קטנים).

חשמלאי הנדסאי – רשאי לעבוד ללא הגבלה ולתכנן עד 400×3 אמפר (כל מה שראשי מוסמך לעשות רק יותר בתכנון).

חשמלאי מהנדס – רשאי לתכנן ולעבוד ללא הגבלה בכל מה שנוגע לתשתיות ותיקוני חשמל.

אימות זהות החשמלאי : כשהאדם שהזמנתם מגיע לביתכם לבצע עבודה, וודאו מולו את מספר תעודת הזהות שלו, על מנת לראות שזה תואם למספר שהציג לכם כזה הרלוונטי לרישיון שלו.

חשמלאים בנתניה

כאמור קודם לכן, בכל עיר גדולה, תמצאו מבחר גדול ומבלבל של חשמלאים מוסמכים אשר על הנייר אמורים לספק לכם מענה לבקשתכם לביצוע התקנות חשמל ותיקונים. ולכן…

  1. שימו לב שאתם בוחרים ליצור קשר עם חשמלאי מהמגזר הפרטי ולא התעשייתי שאין לכם צורך בו לעבודות חשמל ביתיות ידועות. חבל שתבזבזו את זמנכם (וגם את זמן איש המקצוע שמולכם).
  2. שכרו אך ורק בעל מקצוע עם רישיון חשמלאי מוסמך בתוקף!
  3. בצעו סקר שוק מקדים – אם אינכם מכירים מישהו מסביבתכם שמכיר את בעל המקצוע שחשבתם עליו כאופציה טובה, קראו חוות דעת רבות ככל האפשר ברחבי הרשת, אודות האיש. אבל גם אם התרשמתם מקריאת חוות דעת, אין צורך להזמין את החשמלאי הראשון שחייגתם אליו! שמעו איך הוא מתבטא והאם הוא נשמע לכם שירותי דיה. אם כן, האם הוא זמין ומוכן להגיע בזמן הנוח לכם? אם כל האמור מתחבר לכם, כנראה שעתיד להיות כאן שידוך מוצלח.

למה לבחור בתמרי חשמל בנתניה וסביבתה?

נעים להכיר, שמי מאיר תמרי ואני חשמלאי מוסמך ב-6 השנים האחרונות. הני מומלץ אתר "המקצוענים" לשנת 2020.

האני מאמין שלי בכל הנוגע למקצוענות בעבודה בכלל ובתחום החשמל בפרט, הוא: לגלות יושרה מקצועית ושירותית, לעמוד בלוח הזמנים המוסכם עם הלקוח, לעשות שימוש בציוד מקצועי העומד בתקנים הרלוונטים בלבד וכמובן בגילוי מקצוענות ללא דופי.

בין השירותים אותם אני מציע, תוכלו למצוא: שירות איתור תקלות חשמל (כולל תיקוני דודי שמש), התקנת ארונות חשמל, שדרוג מחד פאזי לתלת פאזי ועוד מבחר עבודות חשמל שאוכל לבצע עבורכם בזמן הנוח לכם.

חשמלאי מוסמך בנתניה - תמרי חשמל