תיקוני חשמל

אני מבצע מגוון רחב של תיקוני חשמל בבית ובעסק – למגזר הפרטי ולמגזר העסקי, תוך שאני מתמחה בדברים הבאים: תיקוני קצר, לוחות חשמל, מערכות החלפה בין חברת חשמל לגנרטור, שקעים ומפסקים, דודי חשמל, החלפת תשתית ושיפור הארקה.

שירות תיקוני החשמל שלנו כולל:

  • תיקוני קצר
  • החלפת רכיבים חכמים.
  • החלפה וחידוש של תשתיות החשמל בבית.
  • החלפת שקעים ומפסקים.
  • החלפת ממסר פחת ומפסקים (מאמ"ת) בלוח.
  • תיקוני הארקה

כל התיקונים וההתקנות מבוצעים בהקפדה יתרה ושימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תק של משרד התקנים הישראלי.

*השירותים שלי ניתנים בשעות העסקים המקובלות ולאחר מכן כשירות חירום בתעריף מיוחד.

תיקוני חשמל - תמרי חשמל

שאלות שכיחות בנושא תיקוני חשמל:

עיסוק בחשמל הוא נושא רציני מאין כמותו ומהווה סכנת נפשות. על כן, עיסוק בחשמלאות מחייב תהליך לימוד – עיוני ומעשי, המפוקח בישראל בידי משרד העבודה והרווחה ומצריך מהעוסקים בתחום זה, לעבור השתלמויות ורענונים תקופתיים, אשר מקנים לעובר אותם את תוקפו של רישיון החשמלאי מוסמך שלהם. ביצוע עבודות ותיקוני חשמל בידי מי שאין ברשותו רישיון מוכר, נחשב לעבירה פלילית ומסוכן לציבור! דרשו מהחשמלאי שלכם לראות את רישיון החשמלאי שלו. תוכלו לצפות בסטטוס הרישיון שלו, באתר היחידה לרישוי חשמלאים.

לא. לחשמלאי אסור והוא לא אמור לטפל בציוד הקצה החשמלי, אלא רק בתשתית ורכיבי החשמל השונים אשר מספקים לכם את זרימת החשמל לשימוש היומיומי. החשמלאי כן אמור לדעת ולזהות האם מקור תקלה כלשהי, הוא במכשיר האלקטרוני עצמו או במערכת החשמל, אך במידה וישנה תקלה במכשיר הקצה, עליכם לקחת אותו לטכנאי מכשירי חשמל.

לא. ישנן הסמכות שונות בתחום החשמלאות. כל אחת מההסמכות טומנת בתוכה את ההרשאות וההגבלות בטיפול בחשמל, שחלות על הנושא אותן. בכל הנוגע לעבודות חשמל ביתיות, "חשמלאי מוסמך" אמור לספק לכם/ן מענה מספק, לרובן המוחלטות של התקלות והליקויים במערכת ובמרכיבי החשמל בנכס.
למידע המלא אודות רישיון חשמלאי מוסמך ושאר ההסמכות, מוזמנים/ת להיכנס למאמר זה
תיקון חשמל בבית - תמרי חשמל
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email